Zámečnictví Praha - NONSTOP - výroba klíčů, otevírání zámkůTREZORY a SEJFY / E-shop - www.trezory-key.cz   

 

Prodejna: Praha 7 Dukelských hrdinů 4 Letná od 8 - 18 hod. Tel. 604 494 103 / VÝROBA TREZOROVÝCH KLÍČŮ /  Zobrazit na mapě

 

Trezory této řady jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, léků, důležitých dokumentů, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny. Vyrábějí se v sedmi základních velikostech a svým provedením jsou určeny k instalaci do zdi. Jsou osazovány mechanickými trezorovými zámky německé firmy MAUER (STUV) nebo mechanickými kombinančími zámky amerických firem LA GARD, SARGENT & GREENLEAF, případně elektronickými zámky MAUER nebo LA GARD.

Trezory splňují požadavky ČSN EN 1143-1 bezpečnostní úschovné objekty - zkoušky odolnosti proti vloupání. Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY vydaný AKREDITOVANÝM CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. 3025 v bezpečnostní třídě 0 a I a splňují požadavky pojišťoven. Trezory mají certifikát Národního bezpečtnostního úřadu pro použití k ochraně utajovaných skutečností ve stupni utajení "Důvěrné" a "Tajné".

Nábytkové trezory

Trezory této řady jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, léků, důležitých dokumentů, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny.

Vyrábějí se v sedmi základních velikostech, jsou dvouplášťové a tříplášťové konstrukce a svým provedením jsou určeny k ukotvení do nábytku, stěny, na přání do podlahy. Trezory jsou osazovány mechanickými zámky firmy MAUER nebo mechanickými kombinačními zámky firmy LA GARD, SARGENT & GREENLEAF, případně elektronickými zámky MAUER nebo LA GARD. U velikostí NT 3, NT 35, NT 5 a NT 6 lze použít kombinaci 2 kusů výše uvedených zámků. Tyto velikosti je rovněž možno vybavit různým počtem vnitřních uzamykatelných schránek. Standardně jsou všechny trezory vybaveny vyjímatelnými poličkami (NT 5, a NT 6 stavitelnými). Trezory v bezpečnostní třídě 0 mají jednostranný zajišťovací mechanismus se dvěma zamykacími čepy, trezory v bezpečnostní třídě I třístranný zajišťovací mechanismus se šesti čepy, velikosti NT 5 a NT 6 jsou osazeny třístranným rozvorovým mechanismem ovládaným klikou se šesti jistícími čepy. Rozvor a zámky jsou opatřeny pancéřováním manganovou ocelí, čepy jsou vyrobeny ze speciální chromniklové oceli. Základní barevné provedení - dvousložková strukturní barva RAL 9005 (černá), na přání RAL 9002 (šedobílá).

Trezory splňují požadavky ČSN EN 1143-1 bezpečnostní úschovné objekty - zkoušky odolnosti proti vloupání. Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY vydaný AKREDITOVANÝM CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. 3025 v bezpečnostní třídě 0 a I a splňují požadavky pojišťoven. Trezory mají certifikát Národního bezpečtnostního úřadu pro použití k ochraně utajovaných skutečností ve stupni utajení "Důvěrné" a "Tajné".

Skříňové trezory řady NHD

Mobilní skříňové trezory řady NHD jsou dodávány ve třech základních velikostech a třech bezpečnostních třídách (I, II, III). Nachází uplatnění všude tam, kde je kladen důraz na vysokou bezpečnost, moderní design, širokou škálu variant vnitřního vybavení a příznivou cenu. Jsou vhodné pro úschovu peněžních hotovostí, písemností, cenných papírů, dokladů, šperků, osobních zbraní, léků, záznamových médií a jiných cenných předětů. Trezory řady NHD byly vyvinuty ve spolupráci se soudním znalcem z oboru pancéřových pokladen a předním evropským výrobcem trezorových zámků - firmou MAUER. Korpus a dveře této řady jsou moderní tříplášťové konstrukce s ohnivzdornou izolací, v bezpečnostní třídě III je korpus trezoru i vnitřní prostor dveří vyplněn speciální železobetonovou směsí. Dveře o celkové tloušťce 120 mm jsou standardně osazovány třístranným rozvorovým mechanismem, který ovládá masivní zajišťovací čepy o průměru 40 mm, čtvrtá strana je zajištěna pevnými čepy téhož průměru. Rozvorový mechanismus je v uzamčeném stavu zajištěn bezpečnostním mechanickým zámkem MAUER, případně mechanickým kombinačním zámkem firmy SARGENT & GREENLEAF nebo elektronicým zámkem firmy LA GARD. Lze použít kombinaci dvou kusů výše uvedených zámků. Rozvoz se zámky je opatřen pancéřováním manganovou ocelí. Trezory mohou mít i vnitřní uzamykatelnou schránku (možnost dle typu až 6 ks) a mají různý počet stavitelných poliček. Vnitřní prostor trezoru lze úpravou rozdělit na několik samostatných přihrádek vhodných např. k uložení osobních zbraní, střeliva, dokladů apod. Povrchová úprava - dvousložková strukturní barva RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá), vnitřní doplňky RAL 9002.

Trezory splňují požadavky ČSN EN 1143-1 bezpečnostní úschovné objekty - zkoušky odolnosti proti vloupání. Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY vydaný AKREDITOVANÝM CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. 3025 v bezpečnostní třídě I.,II., a III. a splňují požadavky pojišťoven. Trezory mají certifikát Národního bezpečtnostního úřadu pro použití k ochraně utajovaných skutečností ve stupni utajení "Důvěrné" , "Tajné" a "Přísně tajné"

Skříňové trezory řady AS

Skříňové trezory AS jsou určeny pro firmy, úřady, soudy, notářství a další instituce, kde je nutné mít bezpečně zajištěny smlouvy, doklady, dokumenty a jiné cennosti. Vyrábějí se v jednodvéřovém nebo dvoudvéřovém provedení a systémem vnitřního rozdělení umožňují uložení 2-5 řad pořadačů. Každou skříň je možno vybavit různým počtem vnitřních, samostatně uzamykatelných schránek. Skříně jsou dvou a tříplášťové konstrukce, mezistěny jsou vyplněny tepelně izolační hmotou. Třístěný zámkový systém je osazen trezorovým zámkem firmy MAUER nebo STUV a je chráněn proti napadení speciální ocelí. Povrchová úprava - dvousložková strukturní barva v odstínech RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá).

Trezory splňují požadavky ČSN EN 1143-1 bezpečnostní úschovné objekty - zkoušky odolnosti proti vloupání. Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY vydaný AKREDITOVANÝM CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. 3025 v bezpečnostní třídě 0 a I a splňují požadavky pojišťoven. Trezory mají certifikát Národního bezpečtnostního úřadu pro použití k ochraně utajovaných skutečností ve stupni utajení "Důvěrné".

Trezory na zbraně

Tyto trezory jsou určeny k bezpečné úschově loveckých, sportovních a starožitných zbraní. Vyrábějí se ve dvou velikostech TZ 6 pro 3-6 zbraní a TZ 10 pro 7-10 zbraní. Trezory TZ 10 je možno rozdělit a část vymezit k úschově zbraní, druhou část vymezit jako trezor pro úschovu cenných předmětů, dokladů, dokumentů, šperků apod. Všechny trezory na zbraně jsou vybaveny uzamykatelnou schránkou na střelivo, hlavně zbraní jsou upevněny ve speciálních držácích, ve dveřích jsou odkládací poličky a držáky na vytěráky. Plášt trezoru je dvou a třípláštové konstrukce, mezistěny jsou vyplněny tepelně izolační hmotou. Třístranný zámkový systém je osazen trezorovým zámkem firmy MAUER nebo STUV a je chráněn proti napadení speciální manganovou ocelí. Povrchová úprava - dvousložková strukturní barva v odstínech RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá).

Trezory splňují požadavky ČSN EN 1143-1 bezpečnostní úschovné objekty - zkoušky odolnosti proti vloupání. Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY vydaný AKREDITOVANÝM CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. 3025 v bezpečnostní třídě 0 a I a splňují požadavky pojišťoven. Trezory mají certifikát Národního bezpečtnostního úřadu pro použití k ochraně utajovaných skutečností ve stupni utajení "Důvěrné".

Skříně na zbraně

Skříně jsou určeny k úschově loveckých a sportovních zbraní. Vyrábějí se ve dou velikostech SZ 6 na 3-6 a SZ 10 na 7-10 zbraní. Jsou vybaveny vnitřní uzamykatelnou schránkou na střelivo, třemi odkládacími poličkami a držákem na vytěráky. Hlavně zbraní jsou upevněny ve speciálních držácích. Plášť skříně a dveří je zhotoven z plechu o tloušce 3 mm, třístranný zámkový mechanizmus je osazen trezorovým zámkem firmy MAUER nebo STUV. Soubětně se vyrábějí jednodušší skříně ve dvou velikostech SZ 1 na 3-5 zbraní a SZ 2 na 5-7 zbraní, u kterých jsou plášť a dveře vyrobeny z plechu tl. 2 mm. Zámkový systém je jednostranný s trezorovým zámkem Mauer nebo STUV. Skříně jsou rovněž vybaveny uzamykatelnou schránkou na střelivo, držáky na vytěráky a speciálními držáky na hlavně zbraní.Barevné provedení u všech typů skříní je dvousložková strukturní barva RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá).

Skříně splňují vyhlášku ministerstva vnitra č. 50 ze dne 26. února 1996 o provedení některých ustanovení zákona o střelných zbraních.

Stěnové a nábytkové sejfy

Stěnové a nábytkové sejfy slouží k úschově peněžních hotovostí, šperků, dokladů, dokumentů, cenných předmětů apod. V základním provedení mají již od velikosti SS (NS) 1 vyjímatelnou poličku, velikosti SS (NS) 3, 35, 5 a 6 lze vybavit různým počtem vnitřních uzamykatelných schránek. Standardně jsou vybavovány bezpečnostním zámkem firmy MAUER, na přání mechanickým kombinačním zámkem LA GARD, případně elektronickým zámkem MAUER. Nábytkové sejfy jsou určeny k ukotvení do nábytku, stěny, případně podlahy. Základní barevné provedení u stěnových sejfů - dvousložková strukturní barva RAL 9002 (šedobílá), na přání RAL 9005 (černá), u nábytkových sejfů je barevné provedení opačné.

Trezory splňují požadavky ČSN EN 1143-1 bezpečnostní úschovné objekty - zkoušky odolnosti proti vloupání. Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY vydaný AKREDITOVANÝM CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. 3025 v bezpečnostní třídě I a splňují požadavky pojišťoven. Trezory mají certifikát bezpečnostního úřadu pro použití k ochraně utajovaných skutečností ve stupni utajení "Tajné".

Archivační skříně

Nacházejí uplatnění ve firmách, na úřadech, soudech, notářstvích a mnoha dalších institucích, kde je nutné mít zabezpečeny smlouvy, doklady, dokumenty a jiné písemnosti. Vyrábějí se ve dvou velikostech AS 6 a AS 10, lze je vybavit vnitřní uzamykatelnou schránkou. Vnitřní prostor skříně je rozdělen pro uložení pořadačů (šanonů). Plášť skříně a dveří je zhotoven z plechu o tloušťce 3 mm, Třístranný zámkový mechanizmus je osazen trezorovým zámkem firmy MAUER nebo STUV.

Souběžně se vyrábějí jednodušší skříně ve dvou velikostech AS 1 a AS 2, u kterých jsou plášť a dveře vyrobeny z plechu tl. 2 mm. Zámkový systém je jednostranný s trezorovým zámkem Mauer nebo STUV. Vnitřní prostor je rozdělen pro uložení pořadačů, skříně mohou být vybaveny vnitřní uzamykatelnou schránkou.

Barevné provedení u všech typů skříní je dvousložková strukturní barva RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá)

www.trezory-key.cz    

Zámečnictví - klíče - Nonstop pohotovost

ZÁMEČNICTVÍ 24 | VÝROBA KLÍČŮ

OTEVÍRÁNÍ A MONTÁŽE ZÁMKŮ

NONSTOP - TEL. 602 202 470

Zobrazit mapu

ZÁMEČNICTVÍ POHOTOVOST 24/7

ZABOUCHNUTÉ DVEŘE OD 350,-

NONSTOP - TEL. 602 418 890     

Zobrazit mapu

KLÍČOVÁ SLUŽBA PRAHA - EXPRES

VÝROBA KLÍČŮ PRAHA NA POČKÁNÍ

NONSTOP - TEL. 220 878 016

Zobrazit mapu


Naše prodejny

Prodejna

Prodejna dukelských hrdinů

Dukelských hrdinů 4 Praha 7

Tel.: +420 220 878 016

E-mail: info@keynonstop.cz

Otevírací doba: Po-Pá: 8:00 - 18:00

Prodejna

Prodejna Dělnická

Dělnická 194 / 2, Praha 7

stanice autobusu DPP č. 156

Tel.: +420 266 710 598

Otevírací doba: Po-Pá: 8:00-17:30

Prodejna

Prodejna trezorů - eshop

Dělnická 194 / 2 C, Praha 7

stanice autobusu DPP č. 156

Tel.: +420 604 494 103

Otevírací doba: Po-Pá: 8:00-17:30

Sipka POHOTOVOSTNÍ SERVISNÍ DÍLNA, Dělnická 2-A +420 602 202 470, Praha 7, Pohotovostní servisní dílna NONSTOP, Opravy autozámků,trezorových zámků aj.