Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde
Byty a klíče
Trezory

Otevření zámku

Otevření zámku

14. 9. 2012, 14:24

Co si představíte pod spojením "otevření zámku"? Nejčastěji zabouchnuté dveře. Nebo vloupání. Zámek je ale ne vždy součástí dveří jako takových. Zámek může zabezpečovat i schránku, trezor, skříň a podobně.

Otevření zámku

Zámek tedy nemusíme otevírat jen v případě klasických dveří. Mnozí z vás si pořídili například trezor. Otevření zámku trezoru v případě, že jste ztratili klíček se ale může stát skutečně problémem. Vždyť jste si pořídili trezor právě proto, aby byl zcela zcela nedobytný. Jak ho tedy teď "dobýt" bez příslušného klíče. A jak ho dobýt ale nerozbít? Vždyť byl docela drahý!

Otevření zámku u trezoru

Máte tedy nedobytný trezor, ale klíče od něj jste ztratili či uschovali tak, že je sami ne a ne najít. Co dál? Existují odborníci, kteří by se do trezoru dokázali dostat? Navíc tak šikovně, aby ho otevíráním neponičili a neznehodnotili? Ano. Zaměstnanci keynonstopu jsou skuteční profesionálové. Trezor otevřou a dokonce vám i nabídnou následnou výměnu vložky. Vždyť přece nechcete riskovat, že by případný nepoctivý nálezce klíče od vaší skrýše vybral její obsah.

Otevření trezoru za hubičku

Keynonstop vám výměnu bezpečnostní vložky trezoru nejen nabídne ale i provede a to navíc za velmi přijatelnou cenu. Navštivte webové stránky zámečnické firmy Keynonstop a přesvědčte se o šíři nabídky jejích služeb a především o faktu, že vám je poskytnou za velmi příznivé ceny.

Otevření zámku u trezoru podruhé

Trezorů existuje několik variant. Liší se velikostí, způsobem uchycení, a především typem zabezpečení. Vedle klasických bezpečnostních schránek na klíč jsou v nabídce stále oblíbenější trezory na heslo. Nehrozí vám totiž ztráta klíče. Co ale zapomenuté heslo nebo číselný kód? Ne a ne si vzpomenout! Keynonstop vám naštěstí zase dokáže pomoci. Otevřou váš trezor a opět nabídnou variantu, jak ho učinit znovu funkčním. Zámečníci dokáží nastavit kód či heslo nové, navíc mnohdy takové, jaké si sami zvolíte. Tak, abyste ho už nikdy nezapomněli. Opět v rámci služeb tak zvaně za hubičku.

Zobrazení: 179620 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0