Tip dne
Byty a klíče
Trezory

Otevření zamčených dveří

Otevření zamčených dveří

14. 9. 2012, 14:24

Pod pojmem otevření zamčených dveří se nám všem vybaví buď vloupání a nebo spíše ztracené, zapomenuté klíče. Stalo se to asi každému. A každý potvrdí, že pokud už se to stalo, tak dozajista v ten nejnepříhodnější okamžik.

Otevření zamčených dveří

Stojíte před vchodem do bytu, dveře jsou zamčené, doma nikdo, ale vaše klíče jsou ztracené nebo možná jenom zapomenuté v práci. Kdo vás zachrání? Zámečníci z keynonstop. Pobočky této zámečnické firmy jsou rozmístěny po celé Praze a tak bude otevření vašich zamčených dveří otázkou několika málo okamžiků. I název firmy navíc napovídá, že zcela kdykoli.

Otevření dveří automobilu

Zamčené dveře a ztracený klíč nemusí být problémem jen v případě dveří od bytu. Ztratili jste tentokrát klíče od vašeho automobilu? Je navíc zámek vybaven imobilizérem? Co s tím? Jak se dostat do zamčených dveří tak, abyste především svůj vůz nijak nepoškodili? Opět doporučujeme volat Keynonstop. Zámečníci otevřou zamčené dveře vašeho vozidla aniž by na něm tato procedura zanechala jakékoli následky.

Otevření zamčených dveří

O tom, že zámečníci zaměstnaní v keynonstopu jsou skutečně lidmi na svých místech jsou nejjasnějším důkazem recenze o jejich práci a službách dostupné na internetu. Začtěte se a přesvědčte se o tom sami. Nejen, že otevřou zamčené či zabouchnuté dveře od bytu nebo automobilu během několika málo minut. Dokonce vám i nabídnou vyšší zabezpečení dveří nebo alespoň výměnu vložky zámku v případě, že jste klíče ztratili. Nechcete přece riskovat nezvanou návštěvu případného nepoctivého nálezce ztraceného klíče u vás doma.

Otevření dveří

Díky keynonstopu vás už tedy nečeká páčení dveří až do jejich úplného zničení, ani polámané a znehodnocené kreditní karty, které jste se rozhodli použít jako příležitostný šperhák, ani přelézání balkónu od sousedů a rozbíjení oken, ani poškrábaný lak na vašem autě od toho, jak jste se do něj pokoušeli dostat bez klíčů. Keynonstop je protstě řešením v případě jakýchkoli zamčených dveří, ke kterým vám momentálně chybí klíč.

Zobrazení: 201029 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0