Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde
Byty a klíče
Trezory

Otevření dveří

Otevření dveří

14. 9. 2012, 14:24

Ztracené klíče od automobilu. Zabouchnuté klíče uvnitř bytu. Klíč zlomený v zámku. Zná to každý z nás. Co teď? Keynonstop je naštěstí tu. Zámečnická firma nabízí otevření dveří v podstatě od čehokoli a kdykoli.

Otevření dveří

Otevření zabouchnutých bezpečnostních dveří - NEXT, KAVAN Sapelli, Napako,Serlock,Plastové,Atra,vícebodové zámky. Otevření zamčených zámků vložkových i dozických. Otevření bezpečnostních zámků i v případě vybavení kováním vyšší třídy bezpečnosti. To vše a mnohem mnohem víc nabízí služby zámečnické firmy keynonstop. Navíc pracují dokonce i v noci, o víkendech a tak dále.

Otevření dveří kdykoli

Asi největší výhodou zámečnictví keynonstop je fakt, že jejich služby jsou vám k dispozici skutečně nepřetržitě. Vždyť to známe opět všichni, že když už se nám "podaří" ztratit nebo si zabouchnout klíče, bude to jistě v noci, o víkendu nebo o svátcích, na Štědrý den nejlépe. A v troubě se peče cukroví, plotýnka je plná kapřích řízků, ... A co teď. Zámečníci keynonstopu jsou tu naštěstí opravdu nonstop a otevření dveří během okamžiku tak zachrání nejen sváteční atmosféru ale i náš majetek a domácnost.

Otevření dveří za kačku

Zámečnictví keynonstop pracuje v terénu nepřetržitě. Čekali byste tedy, že si za to také naúčtují nehorázné ceny. Záchrana vánoční pohody a navíc veškerého majetku by za to sice asi stála, ale věřte, že v případě služeb keynonstop nebudete sahat nijak hluboko do kapes. Zabouchnuté dveře vám otevřou během chvilky za několik málo stokorun. Pokud vlastníte bezpečnostní zámek bude tato služba asi o dvě stě korun dražší. Navíc se spolehněte na to, že během otevření dveří nedojde k jakémukoli poškození. Nebudete tedy muset připočítávat žádné výdaje za jejich opravu. A to i v případě, že se vám "porařilo" klíče v zámku přímo zlomit.

Otevření dveří bezpečnostních

Pořídili jste si bezpečnostní dveře nebo trezor. A ztratili od nich klíč? A teď se bojíte přivolat odborníky, aby je otevřeli, protože co když si pak nějak vyrobí klíček navíc pro sebe a vaši "skrýš" tak navštíví nezvaný host? Služby keynonstop jsou naprosto důvěryhodné. Tak volejte!

Zobrazení: 172651 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0