Tip dne
Byty a klíče
Trezory

Otevření auta

Otevření auta

14. 9. 2012, 14:26

Každému se to může stát. Vystoupí z auta, zamáčkne nedopatřením pojistku a zaklapne dveře. Klíčky samozřejmě zůstaly uvnitř. A co dál? Otevření auta se jeví jako problém, ale nemusí tomu přeci tak být, proto máme keynonstop.cz

Otevření auta

Při zaklapnutých dveřích u auta je potřeba k jejich otevření zavolat specializovanou firmu, například keynonstop, která se tímto problémem zaobírá již řadu let. Jejich zaměstnanci jsou k tomuto účelu proškolení a mimo otevření auta se na ně můžete obrátit i při podobném problému s dveřmi u bytu nebo trezoru. Nouzové otevření auta jistě proběhne bez problémů.

Nouzové otevření auta není jedinou akvizicí společnosti Keynonstop

Vedle těchto záchranných prací se můžete u této společnosti setkat s dalšími aktivitami, například výrobou klíčů, prodejem náhradních komponentů pro zámky, dveře, výrobou smaltovaných tabulek s popiskami a podobně. Výroba klíčů Praha 4 a výroba klíčů Praha 8 je již řadě obyvatel Prahy či jejího okolí velmi dobře známá. Ale pořád hlavní prioritou firmy je její nonstop dispečink, který je pro havarijní případy dostupný prakticky po celé republice.

Nouzové otevření auta, otevření trezoru či jiných vašich dveří

Pokud jste se před příchodem specialistů pokoušeli otevřít své dveře sami, nebo pokud jste se stali terčem pokusu o násilné vniknutí do auta, domu či trezoru a vaše dveře od daného objektu jsou poškozené či máte rozbitý zámek, nevadí. Zkušení pracovníci vám váš zámek vymění za nový, jen je potřeba před jejich příjezdem vše nahlásit na dispečink. Opravu potom provedou přímo na místě nebo doporučí její postup a zabezpečení před opravou.

Otevření trezoru, dveří nebo otevření auta po celých 24 hodin

Jestli nastane situace, pro kterou budete nuceni zavolat na dispečink nonstop otevírací služby, je velmi důležité mít její číslo při ruce, ve svém mobilu, diáři či alespoň na papírku v peněžence. Nezapomeňte si tedy toto číslo najít na internetu a uložit, je velmi důležité pro vaše nouzové otevření auta, či vaše dotazy.

Zobrazení: 173300 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1