Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde
Byty a klíče
Trezory

Zámečnictví

Zámečnictví

14. 9. 2012, 14:21

Potřebujete nové dveře, opravit stará vrata, vyměnit zámky, vyrobit bezpečnostní klíče? Obraťte se na zámečnictví, budete mít jistotu dobře provedené práce odborníky, opravy i záruční i pozáruční servis.

Zámečnictví

Zabouchly se vám dveře průvanem, zalomili jste klíč v zámku, potřebujete vyměnit dveře. To vše a řada dalších příhod vám může znepříjemnit život, ale pokud využijete zámečnictví Keynonstop nemusíte mít obavy z výsledku. Vše proběhne k vaší spokojenosti vzhledem ke zkušenostem a odborným znalostem zaměstnanců zámečnictví, které je vám k dispozici nonstop.

Jak získat kontakty na zámečnictví nonstop

Na internetu si stačí zadat heslo Keynonstop a máte jako na dlani vše co potřebujete. Telefonní čísla, elektronickou adresu i popis všech prací, které zámečnictví provádí. Firma se specializuje na pomoc při zabouchnutí dveří od bytů, domů, kanceláří. Otevírá i zaklaplá dvířka u automobilů či trezorové dveře. Na jejích webových stránkách najdete i popis operací a přibližný ceník. Ceny se dají přizpůsobit místu dojezdu a náročnosti prováděné práce. Existují i různé slevy, či speciální akce.

Zámečnictví Keynonstop disponuje i e - shopem

Zde si můžete objednat různé výrobky, například trezory, sejfy, skříňky, poštovní schránky, kování, zámky a řadu dalších výrobků, které se v zámečnictví dají najít. Informace o platbě, přepravě a manipulaci s výrobky zjistíte opět na internetu, nebo stačí zatelefonovat či poslat e - mail.Zámečnictví keynonstop disponuje i třemi kamennými prodejnami v Praze

Pokud si zboží nejraději "osaháte" před jeho zakoupením můžete navštívit jednu ze tří prodejen zámečnictví, které se nachází v Praze. Dvě z nich se specializují na klasické zámečnické zboží. Necháte si zde vyrobit klíče na počkání, zadáte výrobu různých cedulí, můžete si zakoupit potřebné nářadí či dostanete informace o zboží dostupném v prodejně. Ta třetí je vlastně pobočka e - shopu, zde si můžete prohlédnout i trezory či sejfy, které se prodávají pomocí internetu.

Zobrazení: 183229 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1