Tip dne
Byty a klíče
Trezory

Cena garážových vrat

Cena garážových vrat

11. 10. 2012, 12:05

Jedním z nejdůležitějších prvků při stavbě rodinného domu, jsou bez pochyby garážová vrata. Je podstatné, zvolit vhodný design, ale také jejich účelnost a praktičnost. Jak jsou vrata ve stavbě umístěná, záleží i na terénu kolem domu.

Ceník garážových vrat

Cenu garážových vrat zvolíme hlavně podle našich možností, je ale nutno vzít v potaz, všechny funkce garážových vrat. V neposledním případě je to pečlivý strážce našeho majetku a k tomu by se mělo přihlédnout. V dnešní době jsou všechna garážová vrata zabezpečena proti vloupání. Proti úniku tepla je nejlépe zvolit sekční garážová vrata, to je hlavně výhoda pro zateplené garáže.

Designy garážových vrat

Hlavně u rodinných domů splňují garážová vrata a vrata vůbec hned několik funkcí. U průmyslových objektů je možno přihlédnout jen k účelnosti a ceně garážových vrat. U rodinného domu, nebo vstupu do firmy, dbáme hlavně na jejich vzhled. Velmi jednoduše se dá naplnit funkčnost a estetický účel, například velmi oblíbenou povrchovou úpravou, jsou ocelová vrata s designem dřeva. Je to kombinace velmi příjemné podoby garážových vrat a naprostého bezpečí.

Sekční garážová vrata jsou velkou úsporou naší peněženky

Tato vrata jsou vhodná do všech velikostí otvorů, není nutné žádné nadpraží, ani spodní rám. Mohou se použít pro jakoukoliv garáž i dvojgaráž. U zateplených garáží skvěle vše utěsní po celém obvodu, i mezi sekcemi. Dnes je možné vybírat ze široké škály nabídky sekčních garážových vrat a je zaručena velmi dlouhá rezistence , protože jsou to vrata určená k velmi častým funkcím.

Jiným typem sekčních garážových vrat jsou posuvná garážová vrata

Zajišťují jen jiný průchod, nemusí se otevírat celá. Umožňují tím průchod osob, bez nutnosti otevírání celých vrat. Pouze izolačně jsou na tom hůř, než sekční garážová vrata, protože netěsní po celém obvodu.Různé nároky znamenají různé ceny garážových vrat. Lze je vyrobit na míru a nebo zakoupit typizovaná. Je velmi ekonomické přihlédnou k vyššímu standardu a zaručit si tak odolnost, estetiku, tepelnou izolaci a ochranu proti nedovolenému vniknutí. U garážových vrat se určitě vyšší cena vyplatí.

Zobrazení: 230333 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0