Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde
Byty a klíče
Trezory

Bumping

Bumping

14. 9. 2012, 14:25

Co je to bumping? A jak souvisí se zámky, klíči a bezpečností vašich dveří? Bumping je v podstatě metoda, jak otevřít dveře bez klíče. V podstatě se jedná o vloupání. Zámečnictví keynonstop vám naštěstí poskytne dostatečnou obranu.

Bumping

Metodě bumping celkem úspěšně dokáží odolat takzvané cylindrické vložky zámků. Zámečnická firma keynonstop vám je nejen vyrobí na míru, ale i doveze a nainstaluje do vašich dveří. To vše velmi rychle a navíc za přijatelnou cenu. Recenze o práci zámečníků keynonstop pějí samou chválu. Zabezpečení vaší domácnosti bude v jejich podání otázkou okamžiku a hlavně bude provedeno maximálně profesionálně.

Cylindrickou vložkou proti bumpingu

Cylindrová vložka zámku tedy umí odolat vloupání nazývanému bumping. O co se ale tedy konkrétně jedná? Bumping nebo také bumpkey method či SG metoda, jinak nedestruktivní dynamická metoda pro překonání vložky zámku. Nedestruktivní metodou se nazývá proto, že její použití nemusí být na zámku příliš patrné. K překonání cylindrického zámku je potřeba mnohem větší dávky zručnosti. I tak je překonání otázkou velké náhody.

Otevření zámku v podání Keynonstop

Zámečnická firma keynonstop umí zámek vybavit proti nežádoucímu otevření a stejně tak umí otevřít zámek, jehož otevření si přejete. Jak to myslíme? Firma poskytuje zabezpečení vašich dveří nejrůznějšími bezpečnostními prvky veškerých úrovní. Stejně tak poskytuje otevření zabouchnutých zamčených dveří. Její služby si tak troch legračně protiřečí, ale v tom je právě to kouzlo. Zaměstnanci právě díky zkušenostem s oběma variantami služeb jsou skutečnými profesionály. Dokážou zabezpečit v podstatě cokoli. A v případě, že je to zapotřebí, se zase dokážou dostat dovnitř, aniž by ovšem dané zabezpečovací zařízení či prvek nějak poškodili nebo snad znehodnotili.

Keynonstop umí

Ať už se tedy potřebujete bránit bumpingu nebo stojíte v pyžamu před zabouchnutými dveřmi od bytu, obraťte se s důvěrou na zámečníky Keynonstopu. Spolehněte se, že vždy narazíte na serióznost, profesionalitu a maximální kvalitu práce, služeb i produktů.

Zobrazení: 210614 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0