Tip dne
Byty a klíče
Trezory

Bezpečnostní kování R1

Bezpečnostní kování R1

12. 10. 2012, 10:36

Moderní bezpečnostní kování se vyrábí z širokého spektra kvalitních materiálů. Opatřuje se různými povrchovými atraktivními úpravami. Bezpečnostní kování R1 se dá sladit s tvarem kliky a také s modely kování použitými v interiéru.

Bezpečnostní kování R1

Každé dveře se ovládají určitým dveřním otevíracím systémem. Klasická klika, koule nebo madlo se u dveří nazývají kování. Kování na dveře může být bezpečnostní nebo ozdobné. Díky namontování bezpečnostnímu kování R1 bude váš majetek a vaše rodina vždy v bezpečí. Bezpečnostní kování R1 je garancí, že váš dům nebo byt nikdo nevykrade. Bezpečnostní kování je základem kvality vstupních dveří.

Dělení bezpečnostního kování

Bezpečnostní kování se dělí do několika základních skupin. Překryté kování chrání vložku úplně proti jakémukoliv nářadí. Otevřené kování vyžaduje použití vložky odolné proti odvrtání. Překryté bezpečnostní kování R1 se vyznačuje vysokou bezpečnostní třídou 3.

Bezpečnostní kování R1 s výhodami

Bezpečnostní kování R1 slouží především jako bezpečnostní prvek dveří. bezpečnostním kováním se dveře ovládají, ale také chrání zámkovou a vložkovou část proti vylomení a odtrhnutí. K'odované a speciální bezpečnostní kování jsou nadstandardem mezi bezpečnostními kováními.

Bezpečnostní kování R1 pro vaše cennosti

Každý trezor vyžaduje kvalitní a funkční bezpečnostní kování. Především trezory na dlouhé zbraně by měly být vybaveny vysokým stupněm bezpečnostního kování R1. Trezory na zbraně vyžadují specifickou bezpečnostní ochranu, která je dána platným zákonem.

Bezpečnostní kování R1 pro všechny trezory

Trezory do podlahy nebo do zdi je vždy dobré opatřit kvalitním bezpečnostním kováním, které zajistí bezpečnost obsahu proti případnému odcizení. Bezpečnostní kování R1 může být skvělým základním ochranným prvkem vašeho trezoru. Bezpečnostní kování R1 bude vždy dokonalou ochranou a bezpečím pro každý domov. Toto kování také ochrání všechny trezory. Okrasné bezpečnostní kování může být také elegantním doplňkem mnoha trezorů. I nejlevnější bezpečnostní kování plní svůj praktický účel.

Zobrazení: 235761 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0