Tip dne
Byty a klíče
Trezory

Bezpečnostní kování nerez

Bezpečnostní kování nerez

14. 11. 2012, 14:05

Zvyšující se kriminalita, a to nejen ve velkých městech, nutí vlastníky a uživatele nemovitostí, aby se zabývali ochranou svého majetku. Jedním z řešení je bezpečnostní kování nerez, které není ani finančně náročné.

Bezpečnostní kování nerez

Bezpečnostní kování nerez představuje překážku, která může zloděje odradit. Chrání totiž zámek dveří proti rozlomení nebo odvrtání bezpečnostní vložky. Novější kování pak disponují i krytkou, která zabrání manipulaci s vložkou. Vyberete-li si kování nerez, dosáhnete dvojího účinku - ochráníte svůj majetek a zároveň získáte estetický prvek dveří.

Kování pro dveře

Bezpečnostní kování nerez je určeno pro vchodové a vstupní dveře. Připevňuje se z vnitřní strany kování pomocí dlouhých šroubů, z venkovní strany pak bývá madlo, koule nebo klika s ochranným štítem.

Bezpečnostní kování se vyrábí v provedení pro dozický klíč, cylindrickou vložku, balkónové a okenní kliky - typ levá a pravá strana.


Bezpečnostní kování R1 ( klika-knoflík/madlo) je dodáváno bez cylindrické vložky k použití pro vstupní dveře v tloušťce 40 - 45 mm, které se otvírají dovnitř i ven. Na objednávku lze zakoupit bezpečnostní kování až pro tloušťku dveří 100 mm.


Bezpečnostní kování 92 je určeno pro vstupní plastové a hliníkové dveře pravé i levé a je řazeno do bezpečnostní tř. 2 (odolné proti použití jednoduchých nástrojů - šroubováku, kleští).

Skříňky na klíče

Chcete-li soustředit a chránit proti ztrátě nebo odcizení klíče, pořiďte si na ně skříňku. Bývá vyrobena z ocelového plechu, přičemž vnitřní list je vyjímatelný. Skříňky obsahují samolepící čísla podle počtu háčků, povrch je lakovaný a uzamykání řešeno kódovým nebo cylindrickým zámkem.

Každá skříňka je vybavena spojovacím materiálem pro zavěšení na zeď.


Pokud chcete při nákupu výše uvedeného sortimentu ušetřit, sledujte webové stránky dodavatelů. Např. společnost trezory-key.cz působící na českém trhu od r. 1991 uspokojí nabídkou zboží každého zájemce. Navíc poskytuje kompletní servis včetně 24-hodinové pohotovostní služby.

Zobrazení: 235313 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0